Ściągacze tulejek, do sworzni

Ściągacze tulei, tulejek, do sworzni

Ściągacze to wyjątkowo użyteczne narzędzia. Ściągacze są to mechaniczne narzędzia używane w ściąganiu sworzni, tulei, tulejek oraz innych części mechanizmów.

Ułatwiają one prace w każdym warsztacie, nie tylko samochodowym, dużym i profesjonalnym, ale również w małym i przydomowym. Ściągacze przydadzą się domowym majsterkowiczom, ale również nawet najbardziej wymagającym profesjonalistom.
Wśród ściągaczy możemy znaleźć ściągacze tulei i ściągacze tulejek, które służą do montowania i demontowania tulei i tulejek gumowych i metalowo-gumowych w zawieszeniach samochodów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ściągacze do sworzni, które służą do zdejmowania sworzni kulistych i przegubów. Ściągacze do sworzni można podzielić ze względu na konstrukcje na dźwigniowe lub też dźwignia-widelec.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ściągaczy. Gwarantujemy wysoką jakość produktu oraz jego długoletnią żywotność. Ściągacze najwyższej jakości ułatwiają i usprawniają pracę w warsztacie.